Реконструйовану пам’ятку архітектури в центрі Львова мають повернути до попереднього стану

СуспільствоХристина Шевченко, 6 жовтня 2016, 14:19 1439 0

На вул. Січових Стрільців, 3 у Львові ще 2014 року продали приміщення приватній особі. Керуючись проектною документацією, яку погодив у Міністерстві культури, власник зробив двері з вікна й облаштував терасу, хоч будівля є пам’яткою архітектури.

Відтак міська рада звернулась з позовом і вимагала відновити віконний отвір і демонтувати терасу. 14 червня апеляційний суд задовольнив позов мерії і зобов'язав привести пам'ятку архітектури до попереднього стану.

«Це є пам’ятка архітектури, збудована у 1850-му. Будинок будувався для дирекції Львівської залізниці. Нинішня реконструкція не відповідає вимогам, бо тут зроблений вхід якого, ніколи не було, й облаштовано терасу, яка забирає частину колишнього пасажу гауфмана», – пояснила начальник міського управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

Станом на сьогодні, як повідомила начальник юридичного відділу міської ради Гелена Пайонкевич, справа знаходиться у Вищому суді, проте боржник наразі не спішить виконувати рішення.

«Ми будемо робити все залежне від нас, передбачене чинним законодавством, щоб особа була притягнута до кримінальної відповідальності за нищення пам'ятки архітектури», – додала Гелена Пайонкевич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук