Рейтинг БЮТ упав майже втричі

18 квітня 20092952

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися найближчої неділі, то їх лідерами стали б Партія регіонів, Блок Юлії Тимошенко та блок Арсенія Яценюка. Такими є результати опитування, завершеного Київським міжнародним інститутом соціології 17 квітня, - повідомляє "Дзеркало тижня".

Зокрема, за Партію регіонів готові проголосувати 23,3 відсотки опитаних, за блок Юлії Тимошенко - 12,5, а за блок Арсенія Яценюка - 10,2.

Інші учасники передвиборних перегонів значно відстають від лідерів. Зокрема, за Комуністичну партію України готові віддати голоси 3,5 відсотків опитаних, за блок Литвина - 2,7, а за блок Віктора Ющенка "Наша Україна" - лише 1,9 відсотків. Об’єднання "Свобода" з Тягнибоком на чолі отримало б у найближчу неділю 1,8 відсотків голосів виборців.

Решта учасників виборчих перегонів набрали б менш ніж 1 відсоток голосів. При тому 13,6 відсотків опитаних впевнені, що не взяли б участі у голосуванні, 14,4 - проголосували б проти всіх, а 14,1 - поки не визначились із відповіддю.

Дослідження проводилося Київським міжнародним інститутом соціології з 26 березня по 17 квітня 2009 року. Польовий етап тривав з 3 по 12 квітня 2009 року. Опитування проводилось у 110 населених пунктах у всіх областях України та в Автономній Республіці Крим. В результаті польового етапу було зібрано 1 984 анкети.

Нагадаємо, що на дострокових виборах до ВРУ у 2007 році БЮТ отримав майже 32% підтримки виборців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Віктор 20 квітня 2009, 20:24

  Цей рейтинг брехливий та замовний оскільки тут реально завищений рейтинг ПР та Блоку Яценюка а також занижений рейтинг БЮТ та ВО СВОБОДА!!! БЮТ має десь 19% підтримки а ПР-21% це по-перше а по-друге Блок Яценюка має приблизно 6-8% підтримки,а ВО СВОБОДА приблизно десь 3-4,5% голосів виборців і таким чином ВО СВОБОДА потрапляє до ВРУ! Чомусь усі замовчують ці реальні показники. Крім цього є ще й низка інших більш правдивих інститутів та груп,які проводять соціологічні опитування щодо рейтингів партій та політиків!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Марта 20 квітня 2009, 11:24

  да рейтинг БЮТ продолжит падение, к выборам как бы 0 не было)

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук