Роман Насіров подав позов на 1 млн грн до лікаря, який свідчив у його справі

Голова ДФС звинуватив лікаря у неправомірному розголошенні його діагнозу під час суду

Роман Насіров під час обрання запобіжного заходу у суді

Поновлений судом на посаді голови Державної фіскальної служби Роман Насіров подав до суду на інтервенційного кардіолога Максима Соколова. Лікар 2017 року, коли Насірову в суді обирали міру запобіжного заходу за звинуваченням в корупції, під присягою розповів про справжній стан здоров’я посадовця.

Як повідомила в.о. міністра охорони здоров`я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook, справу проти лікаря розглядатимуть у Шевченківському суді міста Києва.

«Лікар — Максим Соколов, інтервенційний кардіолог, який працює в Інституті кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска. НАБУ зверталися до його інституту з проханням здійснити обслідування стану здоров’я Насірова. Пізніше, як голова комісії, він давав свідчення у суді у справі Насірова. Перебуваючи під присягою і відповідаючи на запитання судді він озвучив факти про стан здоров’я Насірова», – написала вона.

Насіров подав цивільний позов до суду, бо ці дані розголосили без його дозволу. Крім того, адвокати політика подали в поліцію заяву про порушення кримінальної справи з тієї ж причини.

Супрун зазначила, що у суді від лікаря Насіров вимагає мільйон гривень відшкодування.

Як пише The_Newsroom_UA у Facebook (сторінку модерують українські журналістки Тетяна Ніколаєнко та Оксана Денисова), ще мільйон Насіров вимагає в Інституту ім. Стражеска.

Нагадаємо, 11 грудня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним звільнення Романа Насірова з посади голови ДФС і поновив його, призначивши виплатити компенсацію за час вимушеного прогулу у розмірі 183 342 гривні 84 копійки.

Як згодом пояснили в суді, урядове рішення про звільнення ґрунтувалось виключно на наявності в нього подвійного громадянства, що не вдалось довести.

До слова, у червні 2017 року посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф підтвердила, що українській стороні передали інформацію про наявність британського паспорта у голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

У прокуратурі стверджували, що, згідно з їхніми даними, Роман Насіров має громадянство Великої Британії та Угорщини.

Як пише «Українська правда», під час обрання запобіжного заходу старший співробітник інституту кардіології ім. Стражеска Максим Соколов стверджував, що за результатами обстеження від 4 березня 2017 року відсторонений глава Державної фіскальної служби Роман Насіров може брати участь у судовому засіданні. Натомість його адвокати наполягали на тому, що посадовець потребує негайної госпіталізації через поганий стан здоров'я.

Зазначається, що уточнений висновок Інституту кардіології імені Стражеска щодо стану здоров'я Насірова від 4 березня зачитав повністю, включно з діагнозом, саме один з адвокатів глави ДФС.

Згідно з висновком, у Насірова діагностовано гіпертонічну хворобу ІІ стадії, високого ризику. Зазначалося, що невідкладної допомоги він не потребує.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук