Російські антивіруси потрапили під українські санкції

Порошенко заборонив органам держвлади купувати продукцію Kaspersky Lab і “Доктор Веб”

Найбільший російський виробник антивірусів «Лабораторія Касперського», її українське дочірнє підприємство, а також ще один виробник антивірусів «Доктор Веб» потрапили під персональні економічні санкції за анексію Криму й агресію на Донбасі: ці компанії включені в перелік юридичних осіб, затверджений указом президента України Петра Порошенка про санкції, який він підписав у середу, 16 вересня.

Зокрема, під санкції потрапили ЗАТ «Лабораторія Касперського», компанія «Лабораторія Касперського», зареєстровані в Москві за адресою Ленінградське шосе, 39 і ТОВ «Лабораторія Касперського» (зареєстроване в Києві за адресою вул. Шолуденка, 3), а також ТОВ «Доктор Веб», зареєстроване в Москві за адресою вул. Ямського поля, 2.

Причиною для введення санкцій проти «Лабораторії Касперського» і «Доктор Веб», згідно з документом, є дії іноземної юрособи, які створюють реальні або потенційні загрози національним інтересам і безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України, сприяють терористичній діяльності або призводять до окупації країни. Згідно з указом, у цих компаніях забороняється здійснювати держзакупівлі товарів, робіт і послуг. Крім того, встановлюється заборона на використання органами державної влади антивірусних програмних продуктів Kaspersky виробництва російських комерційних структур.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук