Садовий закликав прийняти закон про місцеві вибори цього тижня

Суспільство2 червня 201514972

Міський голова Львова Андрій Садовий закликав депутатів Верховної Ради ухвалити законопроект про місцеві вибори уже цього тижня. Йдеться про радикальну зміну виборчого законодавства, що передбачає вибори мерів великих міст у два тури і вибори місцевих депутатів за відкритими списками.

«Система опирається змінам і реакційні сили роблять все, аби провалити новий виборчий закон. Тому цей тиждень є принциповим, аби проголосувати за проект у першому читанні та рухатись далі», – заявив Андрій Садовий у відеозверненні, опублікованому 2 червня на YouTube.

Він також наголосив на тому, що місцева влада в Україні досі практично не змінилася.

«Не секрет, що суспільні зміни в країні наразі мало торкнулись рівня місцевої влади. Дуже часто на місцях досі керують ставленики колишнього режиму, представники кримінальних угруповань, хабарники та відверті зрадники, які готові були з квітами зустрічати окупантів, – заявив Садовий. – З іншої сторони є також сили, які прикривались великою любов’ю до України, але робили це виключно з метою грабунку своїх міст та сіл. Цю ситуацію можемо змінити ми з вами під час виборів, які мають відбутись у жовтні цього року».

«Ті громади, які уважно поставляться до цих виборів, висунуть гідних кандидатів, прослідкують за процедурою голосування, отримають шанс мати нову якісну владу на місцях», – сказав також Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук