«Самопоміч» закликала владу ухвалити закони про окуповані території та антикорупційний суд

СуспільствоАндрій Стець, 12 березня 2017278411
У «Самопомочі» вважають опір колонізації – єдиний шлях для збереження української державності

Партія «Об'єднання «Самопоміч» вимагає прийняти закон про тимчасово окуповані території та антикорупційний суд. Про це йдеться в резолюції, ухваленій 12 березня на ХІ-му з'їзді партії у Києві.

«Самопоміч» вимагає від Верховної Ради, президента та Кабінету міністрів України прийняти закон про тимчасово окуповану територію України, який має гарантувати припинення торгівлі з окупованими територіями; захист професійної гідності українських військових та їхнього обов'язку захищати народ і Конституцію і збереження інституційної держави й конституційного ладу», - йдеться у документі.

Окремо у резолюції зазначається, що визнання російської окупації, фактична та юридична блокада торгівлі з окупованими територіями, посилення українських громад та невідворотність покарання за корупцію сьогодні є запорукою збереження української державності.

До того ж депутати закликали владу «відмовитися від тоталітарної практики руйнування місцевого самоврядування, повернути і розвивати фінансову спроможність українських громад», а також «запобігти подальшому відтворенню політичної корупції, гарантувати відповідальність за політичну корупцію та незаконне збагачення».

У «Самопомочі» вважають, що досягти цього можна, зокрема, шляхом ухвалення нового закону про вибори до Верховної Ради України на пропорційній основі з відкритими списками; ухвалення закону про антикорупційний суд та встановлення вимоги для кожного політика, чиновника, судді пояснити походження свого майна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук