«Сбербанк Росії» вимагає визнати банкрутом організатора блокади Криму

У Ленура Іслямова і його дружини Ельвіри хочуть відсудити 2,3 мільярда рублів

СуспільствоАндрій Стець, 1 лютого 201641126
Один з координаторів блокади Криму Ленур Іслямов

«Сбербанк Росії» подав до Арбітражного суду Москви позови про визнання банкрутом бізнесмена, одного з організаторів блокади Криму Ленура Іслямова і його дружини Ельвіри на загальну суму 2,3 млрд рублів. Про це повідомляє агентство «Москва».

У Арбітражному суді Москви поінформували про два позови - про визнання банкрутами Ленура Іслямова і Ельвіри Іслямової на 1,16 млрд руб до кожного з них. Позов було подано 28 січня 2016.

Як пояснив екс-керівник компанії дружини Іслямова «Квінгруп» Роман Сінченко, позови можуть бути пов'язані з кредитом, виданим «Сбербанком Росії» компанії.

«Кредит був виданий під заставу автомобілів, або незнижуваного залишку товарів. Під цей кредит як поручителі були залучені сам Іслямов і його дружина. З цим пов'язані позови по банкрутству - визнати Іслямова банкрутом необхідно для того, щоб стягнути його особисте майно, а це частки в компаніях, не тільки російських, але й іноземних», - пояснив Сінченко.

Нагадаємо, в грудні 2015 року так звана «прокурор» Криму Наталія Поклонська заявила про арешт майна Іслямова. За її словами, арешт накладено «з метою відшкодування збитків», а причетність Іслямова до злочину вже нібито доведена. При цьому Поклонська не уточнила, про яку саме кримінальну справу йдеться і яке майно арештували.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук