СБУ заборонила в’їзд до України секретарю «Спілки журналістів Росії» Джазояну

Росіянин неодноразово відвідував окупований Крим та не визнає територіальної цілісності України

Служба безпеки Україна на три роки заборонила секретарю «Спілки журналістів Росії» Ашоту Джазояну в’їжджати на територію України. Про це повідомила «Незалежна медіа-профспілка України», яка отримала відповідь на інформаційний запит від СБУ.

Згідно з документом, Служба безпеки України визнала достатньою наявну інформацію щодо дій представника СЖР Ашота Джазояна «про факт вчинення суспільно небезпечно діяння, яке суперечить інтересам забезпечення безпеки України» і винесла постанову про заборону в’їзду в Україну терміном на три роки.

У НМПУ наголосили, що секретар «Спілки журналістів Росії» неодноразово відвідував окупований Крим.

11 травня 2016 року Незалежна медіа-профспілка України поширила публічну заяву, якою звернула увагу міжнародних партнерів, російських журналістів Генеральної прокуратури України щодо протиправних дій з боку секретаря СЖР Ашота Джазояна.

У відповідь «Спілка журналістів Росії» на своєму офіційному сайті оприлюднила власну заяву, в якій наявні публічні заклики, що містять у собі посягання на територіальну цілісність та недоторканість України.

Зокрема, в документі за підписом секретаріату «Спілки журналістів Росії» фактично було визнано окупацію частини території України: «СЖР вважає за потрібне нагадати зарубіжним партнерам про те, що відповідно до законодавства Російської Федерації Крим є суб'єктом РФ… Наша позиція є незмінною – для журналістики не існує кордонів».

Нагадаємо, нещодавно Служба безпеки України заборонила в'їзд на територію держави російському дизайнеру та блогеру Артемію Лебедєву, котрий неодноразово відвідував окупований бойовиками Донецьк, а також анексований Росією Крим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук