СБУ запідозрила замінування автомобіля головного архітектора Львова

Юліан Чаплінський вважає, що інцидент може бути пов’язаний з його професійною діяльністю

СуспільствоАК, 25 грудня 201528532
СБУ запідозрила замінування автомобіля головного архітектора Львова
фото Варта 1
Поліція і вибухотехніки працюють на місці інциденту

Вибухотехніки з львівської поліції обстежили автомобіль головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, але жодних вибухових пристроїв не виявили. За словами Юліана Чаплінського він звернувся до СБУ через підозрілу поведінку невідомого чоловіка, який вранці щось робив коло його автомобіля Mercedes GL 450.

«Вранці близько 08:30 сусіди побачили коло мого автомобіля невідомого чоловіка, який заглядав під мій автомобіль і проводив якісь маніпуляції. Коли у нього відхилилася куртка, сусіди також зауважили у нього за поясом пістолет, – розповів ZAXID.NET Юліан Чаплінський. – Саме тому я вирішив повідомити правоохоронні органи, хоча і не думав про вибухівку. Скоріше мова йшла про спробу встановити «жучок» чи GPS-трекер».

Автомобіль Юліяна Чаплінського був припаркований коло його будинку

Чаплінський повідомив про свої підозри у чергову службу СБУ о 12:30. Згідно з інструкцією, місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Вибухотехніки з поліції близько півтори години оглядали автомобіль, але вибухівки не виявили.

Перевірку автомобіля на наявність «жучка» головний архітектор має намір провести пізніше на спеціалізованому автосервісі.

За словами Юліана Чаплінського, прямих погроз він не отримував, хоча і визнає, що його діяльність на посаді головного архітектора Львова багатьом не подобається. Нагадаємо, що саме Чаплінський став ініціатором створення карти незаконних будівництв у Львові, куди увійшли вже понад 40 багатоквартирних новобудов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук