СБУ засекретила електронні декларації своїх співробітників

У Службі безпеки України заявили, що усі співробітники заповнили електронні декларації до 30 жовтня та засвідчили їх особистим електронним підписом. Проте вони не перебувають у вільному доступі. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

«Відповідно до законодавства, дані співробітників спецслужби не можуть бути доступні широкому загалу», – сказано у повідомленні.

«Зауважимо, що ст. 52-1 Закону України «Про запобігання корупції» передбачає розробку Національним агентством з питань запобігання корупції особливого порядку фінансового контролю щодо осіб, які займають посади у державних органах, що здійснюють оперативно-розшукову, контррозвідувальну й розвідувальну діяльність, у спосіб, що унеможливлює розкриття їх належності до зазначених органів», – додали у відомстві.

В СБУ заявили, що Нацагенство з запобігання корупції поінформоване, що у відомстві було організовано «електронне декларування співробітників зі збереженням поданих ними відомостей на спеціально відведених ресурсах».

«Відповідність задекларованих співробітниками СБУ даних зможуть повною мірою перевірити представники Національного агентства з питань запобігання корупції у визначеному законом порядку», – запевнили в СБУ.

Відтак журналісти не матимуть доступу до декларацій таких значних посадовців, як голови Служби безпеки України Василь Грицак або керівників управління «К», що займається боротьбою з корупцією. При цьому, заступник керівника управління «К» Василь Пісний раніше не раз ставав героєм антикорупційних журналістських рослідувань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук