Сех у Києві, поки у Львові доповідають про програму розвитку області

Сьогодні, 3 червня, на сесії Львівської облради депутати розглядають два питання, що стосуються програм розвитку області у 2013 та у 2014 роках. Голови Львівської ОДА Ірини Сех на сесії немає.

Під час розгляду питання виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку за 2013 рік перший заступник голови ЛОДА і депутат Йосиф Ситник розповів, що Ірина Сех перебуває у Києві на засіданні Верховної Ради.

«Сьогодні у Раді позбавили депутатства Царьова. За це проголосувало 226 депутатів. Тому голос Ірини Сех був вирішальним», – розповів він.

Водночас частина депутатів були незадоволені відсутністю голови ЛОДА в той час, коли Львівська облрада розглядає такі важливі питання. Депутати Олександр Старовойт і Олександр Ганущин наголосили, що доповідати по програмах розвитку повинна голова облдержадміністрації.

Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2014 рік з макроекономічним прогнозом на 2015-2016 роки доповідає перший заступник Сех Йосиф Ситник, а виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку на 2013 рік депутати облради визнали незадовільним.

Як повідомляв ZAXID.NET, у вівторок, 3 травня, Верховна Рада України дозволила заарештувати Царьова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук