Сестра Парасюка пройшла перший етап відбору до патрульної поліції Києва

На тестах вона набрала 54 бали з 60 максимальних

СуспільствоЮлія Лавришин, 4 листопада 201626273
Рідна сестра Володимира Парасюка Ірина Голуб пройшла перший етап відбору до патрульної поліції Києва

Сестра депутата Верховної Ради України від Львівщини Володимира Парасюка – 30-річна Ірина Голуб – пройшла перший етап відбору до патрульної поліції Києва. На тестах вона набрала 54 бали з 60 максимальних. Про це повідомило видання «Високий Замок». Сестру також привітав і сам Володимир Парасюк, написавши на своїй Facebook-сторінці фразу «Бійтесь, злодії».

Ірина Голуб має дві вищі освіти – філологічну та юридичну. Працювала викладачем латинської мови в Львівському національному університеті імені Івана Франка та зараз перебуває у декретній відпустці. Проте, як повідомила сама жінка в коментарі ZAXID.NET, її завжди цікавила діяльність силових структур і вона завжди хотіла впливати на зміни в державі, а після Революції Гідності це бажання лише загострилось.

«Я зажди була дуже активною і мені небайдужа доля України,  – зазначила Ірина Голуб, – Поява нової поліції – це одна з найбільш помітних реформ в Україні і вона здатна суттєво вплинути на позитивний розвиток нашої держави. Тому я вирішила, що робота в поліції дозволить мені також зробити щось корисне».

Ірина Голуб вже пройшла перший етап – тести. Зараз вона проходить медкомісію. Жінка нещодавно стала матір’ю, але це не зупинило її при прийнятті такого рішення.

«Я народила дитину за декілька місяців до Майдану. І перші місяці свого життя моя дитинка фактино провела в автомобілі, бо я брала активну участь в цих подіях,  – розповіла Ірина. – Думаю, якщо людина хоче зробити щось корисне, то вона не шукатиме відмовок, а просто робитиме. Я вважаю себе активною жінкою і материнство цьому не перешкода, можна все вдало поєднувати».

Також Ірина Голуб запевнила, що посада її брата жодним чином не вплинула на позитивний результат у першому етапі відбору.

«Я хотіла, щоб це було несподіванкою і для Володимира, і для широкого загалу, – додала вона. – Планувала розповісти про це лише тоді, коли мою кандидатуру остаточно затвердять. Але Володимир випадково дізнався і проговорився в одному з інтерв'ю. Виходить, я ще не не в поліції, а вже всі про це говорять. Не хочу забігати наперед. Головне – успішно здати нормативи. Я хочу, щоб всі розуміли: депутатом є Володимир, а не його сім'я. Я – звичайна людина, яка живе так само, як і всі українці, і роботу знаходжу так само».

До слова, Ірина Голуб проживає у Львові. Але сім'я переїде до Києва, якщо її візьмуть до тамтешньої патрульної поліції.

Нагадаємо, нещодавно Володимир Парасюк у своїй декларації вказав смарт-годинник Samsung Gear S2 вартістю майже 8 тис. грн і зазначив, що це – «подарунок від святого Миколая». Пізніше Володимир зізнався, що годинник йому подарувала сестра.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук