Шокін утворив Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру

Шокін утворив Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру
Віктор Шокін

Генеральний прокурор України Віктор Шокін підписав наказ про утворення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Про це повідомили в прес-службі ГПУ.

«На виконання вимог Закону України «Про прокуратуру»  наказом Генпрокурора України Віктора Шокіна від 22 вересня 2015 року у структурі ГПУ утворено Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (на правах самостійного структурного підрозділу) у складі управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді, а також двох відділів: аналітично- статистичного та документального забезпечення», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до закону, її структуру та штатний розпис погоджено із директором Національного антикорупційного бюро України.

Прокуратуру очолить заступник Генпрокурора України – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, який матиме першого заступника та заступника.

Згідно із законом на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру покладаються наступні функції: нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування, яке здійснюється Національним антикорупційним бюро України; підтримання державного обвинувачення у відповідних провадженнях та представництво інтересів громадянина або держави в суді у випадках, передбачених цим Законом і пов’язаних із корупційними або пов’язаними з корупцією правопорушеннями.

Укомплектування Спеціалізованої антикорупційної прокуратури проходитиме на конкурсній основі у відповідності з процедурою, встановленою положеннями Закону України «Про прокуратуру».

Зазначимо, конкурсна комісія має визначитися з кандидатурою антикорупційного прокурора до кінця листопада.

Як інформував ZAXID.NET, 21 вересня представництво Європейської комісії оприлюднило заяву посла Яна Томбінського про проблеми у формуванні конкурсної комісії для призначення в Україні антикорупційного прокурора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук