Синютка пропонує надати курортам Львівщини статус загальнодержавних

Сьогодні Львівщина має усі підстави для того, щоб міста Трускавець, Моршин та смт. Східниця отримали статус курортів загальнодержавного значення з відповідними пріоритетами.

Таку ініціативу озвучив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка на виїзному засіданні комітету Верховної Ради України з питань з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, яке відбулось сьогодні,10 липня, у Трускавці, інформує прес-служба ЛОДА.

За словами керівника області, підтримки держави також потребують і туристичні компанії, особливо ті, які розвивають внутрішній туризм. 

"На сьогодні є низка речей, які слід встановити на загальнодержавному рівні. Зокрема, важливим питанням має стати надання податкових преференцій для тих компаній, які розвивають внутрішній туризм. Адже вони працюють для того, щоб якнайбільше наших громадян відпочивало на території України, зокрема й Львівщини", - пояснив він.

Також Синютка наголосив, що туризм є однією із найбільш динамічних галузей для нашого регіону. Проте у розвиток цієї сфери внесли свої корективи російська агресія і війна на сході України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук