Ситник розповів, як проходить розслідування «чорної бухгалтерії» Партії регіонів

Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник повідомив про допит в п'ятницю, 24 червня, у справі про «чорну бухгалтерію» Партії регіонів екс-міністра юстиції Олени Лукаш.

Відповідаючи на запитання про те, чи допитує НАБУ публічних людей, чиї імена значаться в документах «чорної бухгалтерії», в ефірі 5 каналу Ситник сказав: «Заплановані допити… Сьогодні Лукаш допитували».

Також директор НАБУ розповів, що ніхто з тих, чиї прізвища значаться в документах, не прийшов в НАБУ добровільно здати зразок почерку, що необхідно для розслідування справи. Він зазначив, що записи «чорної бухгалтерії» оцифровані, встановлюються особи за списками.

«Частина з них – в Україні, частина – ні, частина ще встановлюється і допитується», – сказав він.

За словами Ситника, тих, хто перебуває в Україні, запрошують на допити. «Дуже багато значиться (в “чорній бухгалтерії”) технічних витрат ... І якраз тих осіб, які є нейтральними по відношенню до цієї ситуації, допитують, щоб ідентифікувати правдивість цих записів», – розповів директор НАБУ.

«Йде планомірна робота, і вона буде проводитися послідовно. Відібрали зразки, провели експертизу, встановили, що це за витрати і прийняли остаточне рішення по конкретній особі», – підсумував Ситник.

Також він нагадав, що зайва публічність уповільнює розслідування цієї справи.

Нагадаємо, документи «чорну бухгалтерію» Партії регіонів до НАБУ передав екс-заступник голови Служби безпеки України Віктор Трепак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук