Скульптури львівського майстра встановлять у китайському місті Ченду

Їх розмістять уже цього року на відкритому просторі у парку

Три скульптури «Сильф», «Геліос» та «Солар» поставлять до кінця 2019 року

У китайському місті Ченду встановлять три пам'ятники за проектом львівського скульптора, повідомила 28 травня прес-служба Львівської міської ради.

Пам’ятники «Сильф», «Геліос» та «Солар» поставлять уже в 2019 році. Їх макети були запропоновані львів’янином Володимиром Цісариком. Наразі у китайському місті Ченду відбувається ліпка скульптур з глини у натуральну величину. Після цього їх буде відлито з бронзи.

Роботи львівського скульптура поставлять у Ченду завдяки співпраці Львова з містами КНР. У рамках міжнародної програми міст-побратимів та партнерів міста Ченду у 2018 році запросили сорок скульпторів з тридцяти країн світу для того, щоб розробити проекти для мистецького наповнення публічного простору нового району. Серед запрошених був і представник, делегований від міста Львова, Володимир Цісарик.

Фото прес-служби ЛМР

«Завдяки робочій групі зі співпраці з містами КНР, у 2017 році було підписано меморандум, що підтверджує побратимство між Львовом і Ченду. Саме через цей меморандум для Львова та України загалом відкрилися нові горизонти та цікаві проекти», — кажуть в управлінні інвестицій та проектів ЛМР.

Таким чином у новозбудованому за новітніми екостандартами районі Тянфу у місті Ченду поставлять скульптури львівського майстра. Їх розмістять на відкритому просторі у парку. Висота скульптур – 5 м. Встановлення та відкриття робіт планується на кінець 2019 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук