Служба надзвичайних ситуацій створила власний «спецназ»

Тренування на полігоні Міжвідомчого центру швидкого реагування

У місті Ромни Сумської області базуватиметься створений підрозділ спецназу Міжрегіонального центру швидкого реагування (МЦШР) Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), який займатиметься участю в міжнародних рятувальних, а також інших гуманітарних операціях, у заходах з територіальної оборони та протидії тероризму.

Про це йдеться у прес-службі ДСНС.

Відзначається, що співробітники підрозділу визначатимуть район надзвичайної ситуації завдяки наземній розвідці або здійсненням десантування з будь-яких типів повітряних суден з висот від 10 до 5 тис. м.

«Вони будуть проводити аварійно-рятувальні роботи особливої ​​складності на потенційно небезпечних об'єктах, а також у важкодоступній місцевості, проводити підводно-технічні роботи на глибинах до 60 м, здійснювати моніторинг радіаційного, хімічного та біологічного забруднення, проводити розмінування, забезпечувати евакуацію громадян, доставку гуманітарних вантажів, вести науково-дослідну діяльність тощо», - йдеться в повідомленні відомства.

Начальник МЦШР ДСНС України полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв заявив, що у відомстві усвідомлюють амбітність цілей, які поставили перед собою, тому підрозділ комплектується виключно кращими офіцерами.

За його словами, в спецназі ДСНС будуть служити особи, які мають хорошу фізичну підготовку, психологічну стійкість, якісно володіють іноземними мовами, здатні оперативно приймати рішення і працювати в команді.

«На керівні посади прийшли люди з багаторічним досвідом, які раніше очолювали профільні підрозділи нашого центру», - додав Бєляєв.

Нагадаємо, 5 березня керівники Держслужби НС Сергій Бочковський і Василь Стоєцький були затримані на засіданні Кабінету міністрів. 7 квітня Апеляційний суд Києва відмовився знімати запобіжний захід у вигляді застави в сумі 1 млн 182 тис. грн з Бочковського.

Зараз відомством керує Зорян Шкіряк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук