Соціальний експеримент: підлітки у центрі Львова розпивають алкоголь

Соціальний експеримент: підлітки у центрі Львова розпивають алкоголь

Львівська творча група «Нове покоління» зняла новий соціальний ролик про те, як львів’яни реагують на підлітків, які розпивають алкогольні напої в публічних місцях.

Експеримент знімали у центральній частині міста біля Оперного театру та на площі Ринок перед міською радою. Троє підлітків зімітували ситуацію розпиття алкогольних напоїв, а реакцію перехожих здалеку знімали на відео. Насправді у пляшках з-під пива був виноградний сік.

Результати експерименту були несподіваними навіть для самих авторів. Більшість перехожих виявилися байдужими до підлітків із алкоголем та сигаретами в руках. Лише через 29 хвилин після початку експерименту до них підійшов чоловік і зробив зауваження.

Аналогічна ситуація трапилася і на площі Ринок перед міськрадою. Попри те, що розпиття алкоголю в публічних місцях заборонене навіть для дорослих, ніхто не реагував на малолітніх дітей. Аж доки вони не підійшли до перехожих та попросили закурити.

Подружжя львів’ян, до яких вони звернулися, викликало міліціонерів. І хоча й їх довелося чекати 20 хвилин у центральній частині міста, але все ж вони таки прибули.

«У мене дитина такого ж віку, і якщо вона буде курити, а на це ніхто не відреагує, то це буде просто сумно», – зазначила Тетяна, яка викликала міліцію.

Однак на те, що діти пили алкоголь так ніхто й не зреагував.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук