Соціальну рекламу ЛОДА з класиками української літератури перетворили на меми. Погані меми

СуспільствоНазарій Тузяк, 6 серпня 201822842
Соціальну рекламу ЛОДА з класиками української літератури перетворили на меми. Погані меми
Львівська ОДА вирішила використати Шевченка та Франка, щоб зменшити травматизм на дорогах

Створену Львівською ОДА соціальну рекламу з Тарасом Шевченком, Іваном Франком та Лесею Українкою які закликають не перевищувати швидкість та не сідати за кермо п'яним, висміяли у Facebook, перетворивши на меми.

У суботу, 4 серпня, на офіційній сторінці Львівської ОДА у Facebook опублікували постер із зображенням Тараса Шевченка та написом «Я б не перевищував швидкість». Наступного дня, 5 серпня, ЛОДА опублікувала схоже зображення із Іваном Франком та написом «Якби я випив – за кермо б не сів». Обидва зображення створені в рамках соціальної кампанії про безпеку дорожнього руху.

Після публікації на сторінці популярного проекту «Рагу.лі» (спеціалізується на агресивному несмаку серед українських публічних осіб), соціальну рекламу з письменниками та ПДР перетворили на меми.

З'явились варіанти соціальної реклами із Миколою Хвильовим, Іваном Нечуєм-Левицьким, Григорієм Сковородою, Іваном Котляревським, Всеволодом Нестайком і навіть Лесем Подерв'янським.

Під критичним постом на сторінці «Рагу.лі» з'явився навіть коментар керівниці департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Ольги Березюк, яка опублікувала ще один варіант соціальної реклами із Лесею Українкою.

У розмові із ZAXID.NET сама Ольга Березюк заявила, що «Львівська ОДА креативить як може, лиш би звернули увагу на проблему».

«Нас дуже тішить, що на ці зображення звернули увагу багато людей, і зокрема те, що ми потрапили на «Рагу.лі» – охоплення ж більше. Ми робили багато проектів через травматизм на дорозі, але найбільшого ажіотажу викликали саме ці два постери. Вони спеціально створені в такому аматорському форматі – щоб привернути увагу. Ми розуміємо, що ані Шевченко, ані Франко не спонукатимуть водіїв дотримуватися ПДР, але головне – звернути увагу водіїв на цю проблему», – заявила Ольга Березюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук