Соцпрацівникам Донеччини погрожують переселенці, які переїхали з окупованих територій

Суспільна напруга на Донбасі, зокрема, в Донецькій області, викликає продовження бойових дій, відсутність пенсійних виплат і заробітних плат на окупованих територіях, підвищення цін на продукти харчування, предмети першої необхідності, медикаменти. Співробітники органів соцзахисту в Донецькій області, території, що працюють на підконтрольній українській владі, зазнають тиску з боку переселенців.

Про це повідомляє управління інформаційної політики і з питань преси Донецької обласної державної адміністрації (ДОНОДА).

«На територіях міст і районів Донецької області зберігається соціальна напруженість у зв'язку зі збільшенням населення за рахунок осіб, що прибувають з окупованих територій для оформлення документів. В управлінні соцзахисту виникла проблема призначення і продовження виплат вказаній категорії громадян. Проблема виникла в м. Новогродівці. Жителі Ясинуватського району роздратовані, поводяться агресивно, погрожують працівникам, доводиться звертатися за допомогою в міліцію», - йдеться в повідомленні.

Також у Волноваському районі напружена ситуація ускладнюється великим напливом людей з окупованих територій, блокується робота управління соціального захисту населення, Пенсійного фонду, банківських установ, міграційної служби. Проблеми виникають через недостатню кількість працівників і оргтехніки. Через великий наплив переселенців блокується робота управлінь пенсійного фонду, банківських установ, міграційної служби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук