Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила 22 вакансії

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) оголосила відкритий конкурсний набір на вакансії 22 прокурорів, повідомив керівник САП Назар Холодницький.

«Сьогодні розпочався прийом документів для участі у відкритому конкурсі на заміщення 22 вакантних посад прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури», – зазначив Холодницький у понеділок, 22 серпня.

Він наголосив, що останні зміни до Закону України «Про прокуратуру» відкривають двері САП «для усіх небайдужих юристів», адже зараз вимоги до прокурорів САП не передбачають обов’язкового стажу роботи на посаді прокурора.

«Ми чекаємо усіх, хто хоче реально долучитися до подолання корупції в нашій державі, має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше п’яти років та володіє державною мовою», – наголосив він.

Холодницький пообіцяв «надсерйозні кримінальні провадження, працю без вихідних, відпустки у жовтні-грудні в кращому разі, щоденні випробування на міцність та викриття корупціонерів з вищих ешелонів влади».

За його словами, прийом документів здійснюється в приміщенні Національної академії прокуратури України робочою групою впродовж 14 днів з 22 серпня по 5 вересня.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук