Список Путіна

Юрій Фінклер, 26 грудня 20137511

Будь-які бридкі слова з приводу списку персон нон-ґрата мають беззаперечну рацію. Але особливу увагу хочеться звернути на те, що цей крок влади є логічним у цілій низці інших ідіотських акцій — акцій, які примушують замислитись над чинником маргіналізації Януковича.

Ні в кого не має жодних сумнівів з приводу ФСБ-шного коріння списку — втім, як і багато чого іншого, що відбувається в “постєвропейській” Україні. На тлі відвертої промосковської орієнтації режиму Януковича, його внутрішньої та зовнішньополітичної агресивності, в контексті ситуацій, які ніхто в МЕЖАХ держави не може пояснити і прокоментувати не те, що притомно, - взагалі ніяк, в Росії месиджі є чіткими і конкретними, Путін пішов на явні поступки Заходу, пом'якшує ситуацію і намагається виправити імідж впертого диктатора, не здатного слухати інших. Не будемо зараз торкатись першопричин такого повороту подій і тривалості “відлиги” — не про це зараз йдеться,  й не заперечуватимемо будь-якої можливості провести людині в ув'язненні бодай на один день менше!

Цивілізований світ відмовляється розуміти Януковича, він не знає, як поводити себе із політичною персоною, яка є неадекватною і непередбачуваною — натомість на рівні риторики більш передбачуваним стає президент Росії. Цивілізований світ не чує відповідей від президента України на запитання з приводу того, що відбувається в Україні і куди Україна прямує, — натомість ці відповіді дає Кремль. Цивілізований світ проявляє все менше бажання мати справу з Януковичем — натомість ще більше активізує комунікації з Москвою.

Янукович стає Лукашенком — дикуватим маргіналом, нікому не потрібним лідером країни, яка на Заході асоціюється із заповідником совкової вчорашньості. А Путін стає одноосібним виразником “інтересів” тих держав, які охоплені сферою його впливу, які “узгоджують” зовнішню політику з Росією — а, отже, є безправними у спілкуванні із зовнішнім світом, є німою пародією на незалежність, яку за газотранспортну систему чи за 15 міліардів доларів викупила у них матінка Росія...

Не зрозуміло лише одне — чи усвідомлює це сам Янукович?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук