США оголосили про надання Україні $28 млн гуманітарної допомоги

Сполучені Штати нададуть понад $28 млн додаткової гуманітарної допомоги, щоб підтримати соціально незахищених людей, які потерпіли від російської агресії на Сході України і анексії Криму. Разом з цим оголошеним додатком гуманітарна допомога від США з моменту початку кризи складе понад $112 млн. Про це йдеться у повідомленні посольства США в Україні.

Зазначено, що оголошена сума включає $12 млн на допомогу переселенцям, яку надають через ЮНІСЕФ, управління ООН з координації гуманітарних питань, а також низку міжнародних неурядових організацій.

Ще $5 млн нададуть Всесвітній продовольчій програмі ООН для того, щоб задовольнити нагальні потреби у харчуванні найуразливіших груп населення серед внутрішньо переміщених осіб. $11 млн будуть надані на проекти Міжнародній організації з міграції, Фонду ООН з народонаселення, а також іншім міжнародним гуманітарним організаціям.

«Оголошена сьогодні допомога дає змогу задовольнити основні потреби тисяч незахищених людей, забезпечуючи їх необхідними медикаментами, ковдрами, предметами гігієни і продуктами харчування. Ці кошти також поліпшать доступ до послуг з охорони здоров’я і слугуватимуть ресурсами для запобігання ґендерному насильству та боротьби з ним», – зазначено у повідомленні.

За останніми оцінками ООН, понад 3,1 млн громадян України, в тому числі багато дітей, інвалідів та осіб похилого віку, належать до уразливих груп населення і мають потребу в їжі, воді, житлі, медичних послугах, охороні здоров’я й інших елементарних речах.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук