США повідомили про позитивні результати випробувань вакцини проти Covid-19

Після проведених досліджень у восьми добровольців були виявленні антитіла, які змогли зупинити розмноження вірусу

СвітЮрій Братюк, 20 травня10460

Американська компанія Mоderna 20 травня оголосила про позитивні результати перших клінічних випробувань вакцини проти Covid-19. Про це повідомляє The Guardian.

Компанія Mоderna перша в світі провела клінічні випробування з РНК-вакциною, яка використовує сегмент генетичного матеріалу самого вірусу, щоб спровокувати вироблення антитіл імунною системою.

Дослідження проводилися спільно з Національним інститутом інфекційних захворювань США. Після проведених досліджень у восьми добровольців були виявленні антитіла, які змогли зупинити розмноження вірусу.

Під час випробувань було виявлено, що чим вищою була доза вакцини – тим більше антитіл вироблялося організмом. Вакцина викликає імунну відповідь, подібну тій, що спостерігається у людей, які були інфіковані вірусом і одужали.

У першій фазі дослідження у восьми пацієнтів, які отримали дві дози вакцини в найнижчій і середній дозі виробилися нейтралізуючі антитіла до вірусу, аналогічні тим, які одужали від інфекції. У пацієнтів, які отримували вакцину у великих дозах спостерігалися побічні реакції, проте вони не були небезпечними для життя.

Поки опубліковані результати тільки для найменшої групи добровольців, набагато масштабніше випробування за участю тисяч людей має розпочатися в липні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук