США продовжили заборону на польоти над Кримом і сходом України

СвітЮлія Поліковська, 27 жовтня 20151260

Федеральне управління цивільної авіації (ФАА) і міністерство транспорту США вирішили продовжити заборону на польоти американських авіакомпаній над Сімферополем та Дніпропетровськом, включаючи всю зону льотної відповідальності в цих районах, до 27 жовтня 2016 року. Відповідне повідомлення опубліковане на офіційному сайті Федерального реєстру американського уряду.

Заборона продовжена через негативну оцінку ситуації на сході України.

«ФАА продовжує оцінювати ситуацію в районі Сімферополя і Дніпропетровська, і зазначає раніше існуючу небезпеку для польотів цивільної авіації США у зв’язку з продовженням бойових дій в цьому районі. Існує також небезпека більш масштабних бойових дій в східній Україні за участю проросійських сепаратистів, які можуть помилково атакувати цивільні літаки, сприйнявши їх як загрозу, зокрема, як це трапилося з рейсом авіакомпанії Malaysia Airlines 17 липня 2014 року», – йдеться в повідомленні.

Також, за даними американської влади, проросійські бойовики мають у своєму розпорядженні різні види протиповітряного озброєння, яке може становити загрозу для цивільних літаків США.

«Проросійські сепаратисти мають доступ до різних видів зенітної зброї, включаючи переносні зенітно-ракетні комплекси (ПЗРК) і, можливо, більш просунуте зброя – ракети земля-повітря. Сепаратисти продемонстрували свою здатність використовувати цю зброю, збивши кілька літаків в ході бойових дій у Східній Україна в 2014 році», – наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, рішення про заборону польотів цивільної авіації над Сімферополем та Дніпропетровськом було введено Федеральним управлінням цивільної авіації США з 29 грудня 2014 року. Під дію документа підпадають всі авіаперевізники США, американські комерційні оператори, а також особи, які мають свідоцтва льотчиків США, за винятком випадків, коли такі особи літають на повітряних суднах, зареєстрованих в США як іноземні перевізники.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук