США запровадили персональні санкції через загрози Україні

СвітДанило Мокрик, 6 березня 20149350
США запровадили персональні санкції через загрози Україні
фото Mashable
Барака Обама

Державний департамент США запровадив візові санкції щодо посадових і приватних осіб, які своїми діями підривають територіальну цілісність України.

Як повідомляє з посиланням на адміністрацію президента США Барака Обама International New York Times, санкції стосуватимуться як громадян Росії, так і громадян України, «відповідальних або причетних до загроз суверенітету і територіальній цілісності України».

Перед тим США уже застосували санкції у вигляді заборони в’їзду на територію Штатів для осіб, відповідальних за порушення прав людини і політичні утиски в Україні.

Окрім того, Барак Обама також видав указ, яким створив законодавчу базу для запровадження додаткових санкцій для приватних і юридичних осіб, які підривають територіальну цілісність України, незаконно привласнили собі українські активи або встановили владу над частинами України без затвердження таких дій з боку українського уряду. Під останнім маються на увазі кримські посадовці, які стверджують, що відділилися від України і шукають захисту в Росії, уточнює американське видання.

Санкції, за цим указом, можуть передбачати замороження активів або заборону ділових стосунків з американськими підприємцями. «Це – гнучкий інструмент, який дозволить нам застосувати санкції до тих, хто найбільш прямим чином дестабілізують України, включаючи військову інтервенцію в Крим, і не відкидає подальших кроків, якщо ситуація погіршиться», - пояснив речник Білого Дому.

Тим часом держсекретар США Джон Керрі продовжує в Римі консультації з приводу української кризи. Передбачається, що він зустрінеться і з Сергієм Лавровим, міністром зовнішніх справ РФ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук