Старосамбірський суд оштрафував екс-депутата міськради за приховування конфлікту інтересів

СуспільствоН.Т., 3 квітня 20160

Старосамбірський районний суд наклав штраф на екс-депутата міськради за те, що той під час сесії не повідомив про конфлікт інтересів і проголосував за дозвіл на виготовлення проекту відведення ділянки своєму сину.

«Будучи депутатом шостого демократичного скликання Старосамбірської міської ради Львівської області всупереч інтересам держави та територіальної громади не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів, що виразилось у неподанні (ні усно, ні письмово) заяви про конфлікт інтересів Старосамбірській міській раді перед прийняттям рішення», – сказано у постанові суду.

Йдеться про голосування, яке відбулося ще у липні 2015 року. Тоді Старосамбірська міськрада розглядала видачу дозволів на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Один із таких дозволів хотів отримати син депутата, відтак сам депутат мав попередити про конфлікт інтересів і утриматися при голосуванні за це питання.

Під час судового засідання депутат визнав себе винним, але заявив, що конфлікту інтересів не було, оскільки це питання розглядалося пакетом з кількома подібними. Окрім того, пояснив депутат, перед сесією він усно попередив голову міськради про цю ситуацію.

Однак суд визнав депутата винним і наклав штраф у 3 400 грн, крім яких той має сплатити ще 2 275 грн судового збору.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук