Студентські квитки запізнюються

Студентський квиток

Головні новини за 13 вересняНовини Львова, 13 вересня 2011, 22:30 1204 0

Цю дрібну проблему необхідно оперативно вирішити - заявив днями керівник уряду Микола Азаров і дав вказівку міністру освіти.

Дмитро Табачник одразу запевнив, мовляв, усі першокурсники вишів отримають студентські посвідчення до 15 вересня. Утім спудеям тішитись завчасно. Бо обіцяного чекатимуть ще довго.

Тисячі першокурсників та п’ятикурсників досі не отримали студентських квитків. Таке повторюється щороку. Нові посвідки отримають аж у жовтні, а то і у листопаді. А без студентського квитка у спудеїв безліч проблем.

“Студквиток передбачає на пільговий проїзд в громадському транспорті а також 50 відсоткову знижку на проїзд на залізниці а також в кількох торгових точках міста Львова студквикти дають знижку 5-10% на купівлю усіляких товарів”, - каже голова профбюро факультету журналістики Мар'ян Павлик.

Звісно, у деканатах можна взяти і довідку, про те що ти є студентом певного вишу. Утім за цей папірець пільгового квитка на потяг не придбаєш.

“Студент має право на знижку цілорічно при пред’явленні документа, себто студентського квитка. В ньому має бути вказано його прізвище номер студентської форма навчання, і з якого по який рік дійсний студентський квиток”, - каже касир Анна Гриник.

Тому поки студент не отримає посвідчення, вимушений платити вдвічі дорожче, як у громадському транспорті так і на залізниці. Першокурсники в розпачі. Додому на вихідні поїхати хочеться, утім не усі можуть сплатити за квиток.
Студентські лідери запевняють, списки студентів, які мають отримати нові посвідчення, давно складені. Уся затримка за Києвом.

Студентські квитки міністерство освіти дозволило виготовляти лише одній приватній фірмі. За кожне посвідчення львівські виші сплачують до 35 гривень, хоча його собівартість гривня з копійками. А поки студенти очікують, незалежні студентські профспілки готуються до акцій протесту.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук