Студентським мером Львова на другий термін обрали Олександра Николяка

За кандидатуру Олександра Николяка одноголосно проголосували делегати із 16-ти львівських університетів

СуспільствоОлена Петришин, 13 листопада 20187580
Торік мер Львова Андрій Садовий вручив Олександру Николяку посвідчення позаштатного радника міського голови

У понеділок, 12 листопада, у сесійній залі Львівської міської ради відбулась звітно-виборча конференція студентського мера Львова за період 2017-2018 роки. Участь у засіданні взяли делегати Студентської ради від вищих навчальних закладів Львова, представники адміністрацій вишів та органів місцевого самоврядування.

На початку засідання діючий студентський мер Львова Олександр Николяк прозвітував про свою роботу за період 2017-2018 років.

Олександр Николяк наголосив, що цей рік був дуже активним для студентів. Зокрема, студенти львівських вишів були залучені до волонтерства на телепроекті «Українська Пісня», до проведення Fun Business Forum 2018, «Молодвіж 2018» тощо.

Після звіту 32 делегати Студентської ради Львова, які представляють 16 львівських вишів, одноголосно обрали студентським мером на другий термін Олександра Николяка. Наголосимо, що інших претендентів на цей пост не було.

Олександр Николяк розповів ZAXID.NET про те, які плани має на меті втілити під час своєї другої каденції на посаді студентського мера.

«Спільно із колегами запланували наступного року запустити у Львові «Школу менторства для молоді», національну платформу мобільності, ідею якої підтримав міський голова Львова Андрій Садовий. А також хочемо взяти участь у проекті «Молодвіж 2019» і провести великий форум із працевлаштування для студентів. Впродовж року я неодноразово наголошував, що людина, яку обирають студентським мером, не встигає за рік адаптуватись і реалізувати усе задумане. Тому радію, що ті проекти, які ми з командою започаткували раніше, зможемо продовжувати і наступного року», — зазначив Олександр Николяк.

Довідка: Олександр Николяк народився 20 вересня 1994 року у Львові. Зараз він є заступником голови профспілкового комітету студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка». Від 2016 року є студентом Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка». Також є студентом Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка», має диплом бакалавра за спеціальністю «комп’ютерні науки» Національного університету «Львівська політехніка».

Активіст Колегії та профбюро студентів Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій НУ «Львівська політехніка», заступник голови Колегії і профкому студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка». Був керівником медіа-відділу всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний студентський союз»; головою організаційного комітету традиційного щорічного фестивалю «Весна політехніки», головою Колегії студентів Національного університету «Львівська політехніка». Торік 17 листопада міський голова Львова Андрій Садовий вручив Олександру Николяку посвідчення позаштатного радника міського голови.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук