У Львівській міській раді відбулася перша молодіжна сесія

СуспільствоОльга Гринько, 18 жовтня 20182280
На події зареєструвалися 54 учасники

У четвер, 18 жовтня, в рамках Європейського тижня місцевої демократії, у сесійній залі Львівської міської ради стартувала перша молодіжна сесія. Як повідомили у прес-службі ЛМР, на події зареєструвалися 54 учасники.

«У вас сьогодні така унікальна можливість відчути себе справді на сесії, тобто тут все справді автентичне, тобто саме так і працюють депутати на засіданнях. Спосіб обговорення і прийняття тих заходів, які ви сьогодні будете обговорювати, теж є максимально подібні до тих, як це відбувається зазвичай у стінах ЛМР. Я вам бажаю сьогодні плідної праці, щоб ті заходи, які ви напрацювали, справді стали офіційними документами пізніше, і були затверджені депутатами міської ради», — привітав учасників Юрій Лукашевський, начальник управління «Секретаріат ради».

Уся процедура події відповідає регламенту сесії Львівської міської ради: учасники представляють конкретні фракції, мають право голосу та участі в дискусії. На сесії розглядають питання Плану дій з молодіжної політики міста в рамках ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді», результати голосування надаються у формі пропозицій та рекомендації для депутатського корпусу ЛМР, які згодом реально будуть вирішувати ці питання на черговій сесії ЛМР.

Учасники сесії отримали весь пакет документів, потрібних для голосування, та описані правила «гри» завчасно.

Проведення молодіжної сесії ініціювали «Інститут міста» спільно з управлінням «Секретаріат ради» задля забезпечення права молоді бути почутим, посилення участі молоді в місцевому самоврядуванні та ознайомлення з принципами й процедурами діяльності муніципалітету.

До слова, проведення Європейського тижня місцевої демократії (ЄТМД) розпочали у 2007 році. Із 9 до 15 жовтня 2017 року ЄТМД офіційно святкуватиме десяту річницю. За цієї особливої нагоди органи місцевої та регіональної влади у Європі, а також їхні асоціації заохочують до проведення спільних заходів зі святкування місцевої демократії. Цьогоріч Львів уперше бере участь в ініціативі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук