Суд поновив на посаді голову Рівненської обласної ради

Володимир Ковальчук через суд домагався поновлення на посаді голови Рівненської облради

Рівненський окружний адміністративний суд у понеділок, 11 квітня, визнав незаконним звільнення Володимира Ковальчука з посади голови Рівненської обласної ради від 11 березня, і поновив його на посаді. Про це рішення повідомив сам Ковальчук на своїй сторінці у Facebook.

 

#бурштинова_мафія сьогодні втратила останню надію на своє існуванняЩойно суд виніс вирок, який поновлює не лише мене н...

Опубліковано Володимиром Ковальчуком  11 квітня 2016 р.
Однопартієць Ковальчука Ігор Мосійчук опублікував рішення суду та заявив, що юридичних перешкод для його поновлення на посаді немає.

«Один вигадує, що для того, щоб рішення суду вступило в силу треба скликати позачергову сесію Рівненської обласної ради і затвердити це рішення суду. Інший «юрист» в коментарях пресі стверджує, що суд не звільнив з займаної посади самозванця Корнійчука а тому нібито не має підстав поновлювати на посаді Володимира Ковальчука. Треті «правники» стверджують, що рішення суду не вступило в законну силу і слід чекати апеляцію», - зазначив він на своїй сторінці у Facebook.

Мосійчук, посилаючись на ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України, заявив, що згадувана постанова суду про поновлення на посаді у публічній службі підлягає невідкладному виконанню.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук