Суд щодо скверу на площі Святого Юра перенесли на вересень

На наступне засідання мають з’явитися представники НУ «Львівська Політехніка» та ЛКП «Львівавтодор»

Суд щодо скверу на площі Святого Юра перенесли на вересень
фото ZAXID.NET

Галицький районний суд Львова знову переніс розгляд справи щодо реконструкції площі Св. Юра. Таке рішення сьогодні, 28 липня, зачитала суддя Наталія Зубачик. Розгляд справи по суті відбуватиметься 17 вересня, а на засідання мають з'явитися представники НУ «Львівська Політехніка» та ЛКП «Львівавтодор».

Під час сьогоднішнього судового засідання позивачі уточнили свої вимоги і подали кілька нових клопотань щодо залучення до справи третіх осіб.

Зокрема, на вимогу позивачів суд вирішив залучити до розгляду справи на стороні відповідачів ЛКП«Львівавтодор». Однак відмовився виключити НУ«Львівську політехніку» із переліку позивачів - це клопотання розглядатиметься за участі представників університету на наступному засіданні суду.

Як пояснила ZAXID.NET юрисконсульт міжнародної благодійної організації«Екологія-Право-Людина» Наталія Куць, позивачі вже двічі заявляли суду клопотання про зупинення робіт у сквері, проте це прохання досі не було задоволене. «Суд не вважає за потрібне задовольняти це клопотання. Конкретних причин, чому так відбувається, нам не називали», - заявила Наталія Куць.

Нагадаємо, на УГКЦ і Львівську міську раду подали до суду міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина», Віра Балаж, Вікторія Садова, Національний університет «Львівська політехніка» (на стороні позивача). Однак на початку липня ректор «Львівської політехніки» Юрій Бобало заявив, що університет не буде виступати в суді на боці позивачів.

Загалом позивачі вимагають визнати право власності територіальної громади на сквер, розміщений на площі Святого Юра, зобов'язати Львівську міську раду та Курію Львівської Архиєрпархії УГКЦ припинити дії, які призводять до знищення скверу та зелених насаджень на площі.

Їх головною метою є збереження скверу перед собором у його історичному вигляді, з історичним плануванням та зеленими насадженнями. Активісти не раз наголошували, що жодним чином не протестують проти спорудження пам’ятника митрополитові Андрею Шептицькому чи гідного вшанування його пам’яті. Однак розгляд справи по суті неодноразово переносився.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук