Суд зробив усне зауваження меру Червонограда, який призначив собі премію

СуспільствоН.Т., 3 квітня 201622570
Міський голова Червонограда Андрій Залівський

Червоноградський міський суд зробив усне зауваження меру Андрію Залівському, який під час першої сесії міськради призначив собі премію і надбавку.

«Будучи міським головою м. Червонограда під час проведення першого пленарного засідання першої сесії Червоноградської міської ради виніс на розгляд та поставив на голосування питання «Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та встановлення умов оплати праці міському голові м. Червонограда», проголосувавши «за» прийняття відповідного рішення», – йдеться у постанові Червоноградського міського суду.

Цим рішенням мер Червонограда отримав надбавку у 50% від посадового окладу «за виконання особливо важливої роботи», виплату щомісячного преміювання та щорічного преміювання до Дня місцевого самоврядування у розмірі посадового окладу; щорічну матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Сам Андрій Залівський вину визнав і пояснив, що на час сесії не був достатньо добре обізнаний в антикорупційному законодавстві.

Враховуючи пом'якшувальні обставини (щире каяття; те, що Залівський раніше не притягався до адміністративної чи кримінальної відповідальності; має на утриманні трьох малолітніх дітей і непрацездатну за віком матір; а також відсутність суспільно шкідливих наслідків від дій), суддя дійшов висновку про малозначність вчиненого правопорушення.

Відтак мера Червонограда звільнили від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Зазначимо, що Андрій Залівський на виборах мера йшов самовисуванцем і переміг із результатом у 21,9% голосів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук