Судове засідання у справі Насірова перенесли до Апеляційного суду на 6 березня

Розгляд як клопотання про обрання запобіжного заходу і про відвід судді буде здійснюватися в Апеляційному суді Києва

Клопотання про обрання запобіжного заходу відстороненому голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову та клопотання про відвід слідчого судді, поданого адвокатами обвинуваченого, Апеляційний суд міста Києва розгляне у понеділок, 6 березня. Про це в інтерв'ю журналістам заявила прес-секретар Солом'янського суду міста Києва Яна Вітченко, пише «Укрінформ».

«У нас є рішення зборів суддів, яким ми встановили, що чергування у нас виключно в суботу... Щоб суддя Бобровник почав розглядати по суті клопотання, потрібно, щоб розглянули заяву про відвід. Для того, щоб розглянути заяву про відвід, потрібно визначити суддю, який уповноважений розглядати заяву про відвід. В даному випадку, оскільки рішенням суддів було прийнято про те, що чергування виключно в суботу, в неділю в нас немає можливості, не те, що немає можливості, а є рішення, яке ми не маємо права порушувати. У зв'язку з цим заява про відвід судді Бобровнику буде передана завтра до канцелярії суду і розподілена на підставі положення про автоматизовану систему документообігу суду», - заявила прес-секретар.

За її словами, розгляд як клопотання про обрання запобіжного заходу, так і про відвід буде здійснюватися в приміщенні Апеляційного суду міста Києва.

Між тим, представники НАБУ заявили, що, якщо протягом найближчого часу не буде вирішене питання про продовження судового засідання та розгляд клопотання сторони захисту про відвід судді, запобіжний захід підозрюваному голові ДФС до кінця дня обрано не буде. Нагадаємо, термін тимчасового утримання його під вартою спливає 5 березня ввечері о 23:50. Відтак, якщо до завершення цього строку, питання не буде вирішено, детективи будуть змушені звільнити голову ДФС з-під варти.

Слід зазначити, сьогодні захист Насірова спершу наполягав, що відсторонений голова Державної фіскальної служби потребує термінової госпіталізації. Нібито, такого висновку дійшли лікарі «Феофанії» та «незалежні медики». Але після того, як був оприлюднений висновок лікарів Інституту кардіологіі, що стан Насірова госпіталізації не потребує, захист заявив клопотання про відвід судді, стверджуючи, що суддя у справі – упереджений.

Суддя повідомив, що це клопотання може бути розглянуто тільки в понеділок, отже у неділю, 5 березня, засідання у справі про обрання запобіжного заходу Роману Насірову вже не буде. У САП назвали такі дії захисту навмисним затягуванням справи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук