«Свобода» вважає себе непричетною до реклами Кошулинського на маршрутках

«Якби ми хотіли вчиняти такі протиправні дії, то не вказували б кількість і тираж наліпок»

СуспільствоНазарій Тузяк, 10 листопада 201516524
«Свобода» вважає себе непричетною до реклами Кошулинського на маршрутках

ВО «Свобода» визнає, що агітація за Руслана Кошулинського на вікнах маршруток є незаконною, однак заявляє, що це приватна ініціатива водіїв. Про це заявив представник Руслана Кошулинського Любомир Мельничук на засіданні Львівської міської виборчої комісії.

Сама комісія сьогодні, 10 листопада, після годинного обговорення відмовилася задовольняти скаргу Андрія Садового на рекламу Кошулинського у громадському транспорті.

Під час розгляду цього питання Любомир Мельничук заявив, що наліпки, на які скаржиться Андрій Садовий, насправді видавалися із палаток ВО «Свободи» усім охочим, а тому Кошулинський не причетний до того, що вони з'явилися на маршрутках.

«Усі докази, які ви наводите, справді є переконливими. Ми розуміємо, що реклама в громадських транспортних засобах є протизаконною. Також ми розуміємо, що якби хотіли вчиняти такі протиправні дії, то не вказували б кількість і тираж наліпок. Насправді ця продукція була виготовлена на замовлення Руслана Кошулинського. Але у вас немає жодного доказу, що саме Кошулинський здійснював це правопорушення. Ця агітаційна продукція роздавалася з наметів для того, аби кожен охочий міг наклеїти її собі на автомобіль», – заявив Мельничук.​

Члени комісії тричі намагалися прийняти якесь рішення по скарзі – втретє більшість членів комісії вирішили таки не задовольняти скарги Андрія Садового, оскільки довести, що це саме Кошулинський причетний до розклеювання агітації на маршрутках, на думку комісії, неможливо.

Зазначимо, що на самих наклейках вказано, що замовником і відповідальним за їх друк є Руслан Кошулинський. Водночас у проміжному фінансовому звіті, який кандидати на посаду мера зобов'язані подавати до ТВК, не вказано витрат на виготовлення цих наклейок.

Сьогодні, 10 листопада, також розпочався розгляд цього питання у Франківському районному суді. Наразі суд у забезпечення позову зобов'язав зняти агітацію за Руслана Кошулинського із маршруток. Сама ж реклама «свободівця» на громадському транспорті з'явилася 7 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук