“Свободівці” хочуть зменшити проїзд в електротранспорті

Ціна проїзду

Головні новини за 26 липняНовини Львова, 26 липня 2012, 21:26 0

Проїзд в електротранспорті треба зменшити. Так вирішили сьогодні міські “свободівці” і взялися скасувати нещодавнє рішення виконавчого комітету про підняття тарифів. Щоправда, прийнята ухвала, за словами юристів, не легітимна.

Проїзд у електротранспорті подорожчав на 25 копійок з 1 червня. Відтоді, твердять у Ратуші, комунальне підприємство "Львівелектротранс", яке ледве зводило кінці з кінцями, почало потроху ставати на ноги. Та нинішнє рішення депутатів знову може загнати його у прірву.

За повернення до 1,25 проголосувало 55 депутатів. Вони вважають, що це правильно. А виконком, який затвердив здорожчання, начебто, зробив це таємно та без їхнього відома.

Натомість, міський голова перед голосуванням нагадав, що підвищення тарифів було однією з умов Європейського банку реконструкції та розвитку, який зараз фінансує ремонти колій у місті. Проте, популістську ухвалу обранці все ж прийняли всупереч законодавству.

Юридичний відділ міськради стверджує, підстав для зменшення тарифів немає.

Мер Львова має намір накласти вето на це рішення депутатів, яке є радше політичним, аніж юридичним. Нинішні тарифи в електротранспорті залишаються незмінними.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук