Тимошенко вкотре випередила Ющенка

12 вересня 20082800

Рейтинг цитування політика - прямо пропорційний до його впливовості і, не маючи достатнього рівня цитування, неможливо ані вигравати вибори, ані реально впливати на політичну ситуацію. Про це зазначив 12 вересня редактор загальноукраїнського тижневика "Коментарі" Вадим Денисенко під час прес-конференції на тему: "Рейтинг цитування столичних та львівських політиків", - повідомили ZAXID.NET у Львівському регіональному прес-центрі Українського національного інформаційного агентства.

"Рейтинг цитування львівських політиків складений тижневиком "Коментарі" на основі дослідження більш, ніж 300 всеукраїнських та регіональних видань, - наголосив Вадим Денисенко.

В основі методології обрахунку, для об’єктивної оцінки динаміки рейтингу політиків, використовувався індекс згадувань. Як базу для порівняння взято Україну (звичайно, це найбільш згадуване слово у новинах). Її індекс дорівнював 100, і щодо нього розраховувалися індекси згадуваності політиків. Наприклад, за підсумками минулого літа індекс Юлії Тимошенко склав 21 — це означає, що на кожні 100 публікацій про Україну припадає 21 публікація про Тимошенко. Якщо ж говорити про абсолютні цифри, то загальна кількість новин зі згадуваннями про Україну перевищила 361 тис., про Тимошенко — 120 тис. Загалом було проаналізовано інформпотоки від більше, ніж 300 всеукраїнських і регіональних видань

Рейтинг згадування українських політиків за це літо: перше місце - прем'єр-міністр Юлія Тимошенко (індекс згадувань 21); друге - Президент України Віктор Ющенко (індекс згадувань 18) ; третє - голова ВР Арсеній Яценюк (4,5); четверту - мер Києва Леонід Черновецький (3); п’яте - місце міністр внутрішніх справ Юрій Луценко (2,9); шосте - голова ПР Віктор Янукович (2,8); сьоме - місце лідер Блоку Литвина Володимир Литвин (2,3); восьме - місце глава Секретаріату Президента Віктор Балога України (0,4).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук