Центр оцінювання якості освіти випробовує на першокурсниках нові тести

Експеримент для абітурієнт

Головні новини за 21 вересняНовини Львова, 21 вересня 2011, 22:27 1031 0

Відрізняються вони від ЗНО тим, що охоплюють шкільну програму. При цьому з логічними та аналітичними підтекстами. Щоправда, автори експерименту переконують : тестів зовнішнього незалежного оцінювання ніхто скасовувати не буде.

Першокурсник механіко-математичного факультету університету Франка Ігор написав тест навчальної компитентності напередодні. Каже, було 4 блоки питань: логіко-математичні, природничі, мова, література(есе) , і гуманітарний. На все про все - 3 з лишком години. Нарікає, що забракло часу. І не лише йому.

Натомість першачки львівської Політехніки тесту ще не бачили. І особливого бажання писати його не мають.

На те вони і першокурсники аби вичитися, каже керівництво університету. І додає, молодь забула що таке логічне мислення. У школі вони вчать лише те, що їм треба для вступу.

Ці прогалини і має відстежити новий тест компетентності. Розробили його в сполучений штатах для тих кому 25 і більше. Хто вже забув дрібниці шкільної програми, але може засвідчити логіку та здатність до навчання.

Якщо тести компетентності таки вдасться адаптувати в Україні, кажуть ініціатори, то саме їх будуть рекомендувати вищим навчальний закладам як базові при вступі.

Цього року в експерименті беруть участь 4 регіональні центри оцінювання якості освіти в усій Україні. У Львові це університет Франка та Львівська політехніка. В середньому по 600 студентів від кожного.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук