Центр Святого Боско набрав 40 студентів

Наука при церкві

Головні новини за 07 вересняНовини Львова, 7 вересня 2011, 20:56 890 0

Перша в Україні приватна католицька школа, яка одночасно є професійно-технічним училищем, поповнилась кількома десятками студентів з області та інших міст України, які хочуть здобувати фах, але не можуть платити за навчання і подекуди винаймати квартиру у великому місті.

Ольга у молодіжному навчальному центрі Св. Боско колись вже вчилась на швачку-кравця. Тепер опановує перукарське мистецтво.

“Всі манекени, все обладнання сучасне. Відношення дуже хороше вчителів і викладачів. Ну, і тому, що тут такий християнський напрямок”, - сказала Ольга Гладан, яка вчиться на перукаря.

Навчальним закладом опікується монаше Салезіянське Згромадження. Його заснував св. отець Боско, щоб піклуватись про молодь, виховувати її на християнських засадах. Зараз у центрі безкоштовно навчається майже 70 студентів.

“Переважно студенти шиють під замовлення на певного клієнта, якщо вони його мають. Якщо ні - вони шиють особисто на себе на свою фігуру. В даному випадку в нас є корсет зі спідницею - модель, яку ми шили на виставку”, - розповідає майстер виробничого навчання Олена Ларіонова.

Після закінчення спудеї отримають диплом державного зразка секретаря, оператора комп’ютерного набору, кравця, столяра чи виробника художніх виробів з дерева. І більшість знаходить роботу. Дехто ще під час навчання.


 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук