Цьогоріч на львівській залізниці під колеса потягів потрапило 69 людей
Смертельна колія
З них 33 загинуло, решта було шпиталізовано з ампутацією кінцівок.
Підземні тунелі та піші переходи через колію - не для усіх. Багато пасажирів перетинають залізницю де заманеться. Для окремих бігунів це закінчується трагедією. Лише минулого тижня на Львівщині під вагони потягів потрапило шестеро осіб, з них п’ятеро загинуло, ще один бідолаха позбувся кінцівок.
“Якщо подивитись на статистику то безпосередньо більшість людей, в наслідки такі попадає то більшість людей у стані сп’яніння. Статистика говорить, що десь 20-25% то в п’яному стані”, - каже старший інспектор УМВСУ на Львівській залізниці Сергій Єсімов.
Правоохоронці транспортної міліції аби запобігти трагедіям проводять профілактичну роботу, утім, на жаль, не завше це допомагає.
“Інформаційна така робота, оголошення гучномовцями аби дотримувалися правил руху на вокзалах, інформаційні плакати. Проведено 250 лекцій у школах. Доведена інформація по травматизму до 40 тисяч учнів”, - каже.о. начальника УМВСУ на Львівській залізниці Володимир Апшай.
Приміром на станції "Підзамче" після зупинки кожної електрички, через колію усі прямують натовпом. У кожного порушника своя правда.
На головному залізничному вокзалі подібних порушень менше. Пасажирів нахаб затримують та штрафують.
Штраф за таке порушення понад 100 гривень. Сплатили його цьогоріч майже 600 львівян. За словами залізничників, кожен переконаний, що випередить потяг.Однак забуває про специфіку колій.
Шансів, травмованій на колії людині, яка приміром зламала ногу через переступи, залишитись живою майже немає. Адже гальмівний шлях вантажного потягу сягає 2 кілометрів, пасажирського до тисячі метрів. Тому залізничники наголошують - краще запізнитися на 5 хвилин, аніж на усе життя.