ТУПІСТЬ і можливо, ще щось нехороше....

Про наміри Міністерства освіти ліквідувати галузь знань "Міжнародні відносини"

БлогиВіталій Бала , 22 квітня 2015 182
Віталій Бала
Агентство моделювання ситуацій

Щойно я був просто "ошарашений" новиною про наміри Міністерства освіти ліквідувати галузь знань "Міжнародні відносини". Це вже повний капець. А що, після такого рішення у світі не буде міжнародних відносин? Зовнішня політика держав счезне, бо так вважає Міністерство освіти України? Тому вже непотрібно їх вивчати ретельно, щоб готувати таких потрібних Україні спеціалістів.

Протистояння з Росією надовго і не тільки під час війни, нам просто необхідно проводити професійну зовнішню політику на міжнародній арені, від результатів такої політики буде залежати ефективність не тільки створення "антипутітинської коаліції", але й місце, яке зможе посісти Україна в переформатованому світі. Цікаво дуже, хто виступає ідеологом такого "геніального" задуму? Чи це така реформа вищої освіти?

Невже це міністр, бо я про нього був кращої думки. Тому на завершення скажу не по дипломатичному цим РЕХФОРМАТОРАМ, що вони не просто невігласи у сфері міжнародних відносин, це схоже на якусь примітивну ТУПІСТЬ і можливо, ще щось нехороше....

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук