«У байкерстві — не має бути жодної політики», — львівські байкери про «Нічних вовків»

СуспільствоХристина Шевченко, 6 травня 2015, 19:18 1345 0

Улюбленці Путіна, байкери — нічні вовки, які пообіцяли приїхати до Львова, аби відновити символи перемоги та навішати тут георгіївських стрічок, галичан не налякали, а радше розсмішили.  З таких заяв лише кепкують, а вовків називають гламурними собачками.

В Польщі заборонили вїзд, а Берлін скасував візи. Путінські «ночние волки»  —  розізлились і вирішили податись до Львова. Лідер байкерського руху Алєксандр Залдостанов заявив — приїде, щоб завішати місто георгіївськими стрічками.

Після знаменитої фрази про косметички львівяни їх називають гламурними.

Та відправити вовків в Москву завжди готові львівські активісти.

«Практично в більшості випадків вони просто получали тягла. Я вважаю, що це є чистої води провокація і я вважаю, що просто ми забовязані діяти спільно з правоохоронцями, зі службою безпеки, щоб це присікати», — каже Тарас Хамер.

У байкерстві не має бути жодної політики — тільки мотоцикл, ризик і свобода. А байкер-підспівайло владі  парадокс. Так думають львівські байкери. З путінськими вовками і на одному полі б не стояли.

«Для кожного байкера зачот буде зловити їх і забрати як мінімум мотоцик. Хлопці вже пишуть в соцмережах чий байк буде. Одяг не будемо брати, він буде не в добрій формі. Всі би хотіли побачити і пощупати це чудо руками», — розповідає львівський байкер Євген Білінський.

Політологи ж певні: «Нічні вовки» — путінські цербери. І то лише віртуальні.

«Це треба тлумачити як просто психологічну атаку свого роду провокацію, яку постійно робить Путін. Це в його стилі, так само в стилі цих його нічних собачок. Вони сюди ні в якому випадку не відважаться», — розповідає політолог Тарас Возняк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук