У День перемоги всі держави мають вивішували український прапор, - заява

21 березня 201170136

Львівська крайова організація Народного руху України поширила заяву з приводу вшанування полеглих у Другій світовій війні українців. Зокрема, ЛКО НРУ вважає недопустимим вивішувати 9 травня червоні радянські прапори перемоги. «Всі країни мають вивішувати український прапор, як стяг нації, котра зазнала найбільших людських, матеріальних, економічних втрат у Другій світовій війні».

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі ЛКО НРУ.

Подаємо заяву у повному обсязі:

«Замість того, щоб вшанувати пам'ять десятків мільйонів українців, полеглих в часи Другої світової війни, центральна влада і органи місцевого самоврядування деяких регіонів цьогоріч знову планують організувати вакханалію 9 травня, в день так званої перемоги у міфічній ВВВ (“Великій Вітчизняній Війні”). Зокрема, Одеська міська рада та Житомирська облрада прийняли рішення вивісити в цей день червоні радянські прапори перемоги.

Чиєї перемоги?.. Документально засвідчено, що українці зазнали найбільших  втрат в роки війни. Також, вже давно ні для кого не секрет, що вояки червоної армії йшли у бій  ні за Сталіна, ні за Радянський Союз, а через безжалісний вогонь у спини від загонів НКВД. Опинившись між двома ворожими імперіями українці допомогли перемогти гітлерівські війська, проте власний рух за незалежність був жорстоко придушений Сталіном.

Понад 70 років окупації, репресій, вбивств, депортацій – це перемога? Якщо, країни Прибалтики і Грузія визнали цей період радянською окупацією, то в Україні продовжується героїзація СРСР.

Якої перемоги?.. Третій Рейх капітулював 8 травня, а Друга світова війна завершилась 2 вересня 1945 року. Потрібно вже перестати жити у світі радянської брехні про 9 травня. Лише морально хворі колишні совкові бюрократи, а сьогодні чиновники і депутати, змушують українців відзначати свято, якого немає, та ще й під прапором найбільшого ворога нашої нації. Під червоним прапором СРСР чекісти вже у мирний час винищили мільйони українців.

Львівська крайова організація Народного Руху України засуджує такі дії Одеської міської та Житомирської обласної ради. Радянський комуністичний режим потребує публічного судового процесу за всі свої злочини проти людства, за геноцид українців, за 80-річний кривавий терор у Центрально-Східній Європі.

Всі країни мають вивішувати український прапор, як стяг нації, котра зазнала найбільших людських, матеріальних, економічних втрат у Другій світовій війні».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук