У Франції відмовилися від використання пластикових пакетів

СвітЮлія Поліковська, 3 липня 20166411
У Франції відмовилися від використання пластикових пакетів

Франція з 1 липня відмовилася від використання одноразових пластикових пакетів. Ці заходи стосуються супермаркетів, аптек, пекарень, заправних станцій, ринків тощо, повідомив «Укрінформ».

Тепер покупці можуть придбати або багаторазові пластикові пакети товщиною більше 50 мкм, або пакети з паперу. Проте багато французьких магазинів відмовилися від одноразових пластикових пакетів ще до вступу в дію цього розпорядження. Міністерська постанова є реакцією на вимогу Європейської комісії.

«Міністерство екології Франції видало постанову, яка забороняла ще з 1 січня використання в універмагах та супермаркетах на території країни одноразових поліетиленових пакетів. Але після консультацій з підприємцями було ухвалено рішення про перенесення терміну уведення постанови на півроку», – зазначили у міністерстві.

Очікується, що через півроку, у січні 2017 року, під заборону потраплять і пластикові пакети для пакування овочів, фруктів і сирів. Дозволені будуть тільки пакети з певним вмістом матеріалів рослинного походження (наприклад, картопляного і кукурудзяного крохмалю), які можна утилізувати природнім шляхом.

Таким чином уряд країни заохочує використання упаковки з біопластика, який може самостійно розкладатися і не вимагає індустріальної утилізації.

Зазначимо, одноразові пластикові пакети розкладаються від 100 до 400 років. Тільки в Європі щороку викидають близько 8 млрд пластикових пакетів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук