У київських магазинах продають щоденники для школярів з картою України без Криму

За словами очевидця, з моменту, коли він побачив товар в перший раз, минув майже місяць, а товар досі знаходиться в продажу

На обкладинці патріотично офромленого щоденника зображено карту України без Криму

У столичному гіпермаркеті Metro на прилавках знайшлися щоденники для школярів з картою України без анексованого Криму. Відповідну інформацію 11 серпня поширив користувач Facebook Володимир Біруля.

За словами чоловіка, з моменту, коли він побачив товар в перший раз, минув майже місяць. Тоді співробітники магазину вибачилися й заявили, що всі щоденники приберуть з продажу, а винних покарають. Але як виявилося, товар, на якому зображена неповна територія України, досі знаходиться на полицях гіпермаркету.

Очевидець також розповів, що авторство продукції належить українській компанії «Папірус», яка займається виготовленням канцтоварів. Прото варто уточнити, що в офійному каталозі на сайті компанії такі щоденники відсутні.

«Папірус відписав що й так знав про цю прикрість і затребував їх у дистриб’юторів для подальшої утилізації. Так чому ж сьогодні я знов бачив їх на тих самих полицях у продажу? Адміністратора не було, консультанти розводили руками», – розповів чоловік.

Варто також уточнити, що представники METRO Cash & Carry Ukraine та «Папірусу» офіційно ситуацію поки що не коментували.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук