У Ковелі виник скандал через зберігання ветсанзаводом трупів тварин під відкритим небом

Керівникові заводу загрожує звільнення

Неутилізовані туші тварин на території Ковельського ветсанзаводу

На Ковельському ветсанзаводі трупи тварин не утилізовують, а кидають під відкритим небом.

Відповідні фото- та відеодокази на своїх сторінках у Facebook опублікували місцевий активіст Олександр Дмитрук та народний депутат Ігор Гузь.

«Укрветзавод у Ковелі. Ось такі умови навколо підприємства, решти тіл, що розкладаються, розкидані по всій території, те, що роками повинне було утилізовуватись і захоронюватись згідно з ветеринарно-санітарними нормами, натомість воно скидалось просто навколо заводу. Це підприємство розташоване за 200 м від ковельських очисних споруд водоканалу, я мовчу про запах, який там стоїть», – описав ситуацію на заводі Дмитрук, опублікувавши фото з території заводу.

Всі фото зі сторінки Олександра Дмитрука

Нардеп Ігор Гузь опублікував відео з заводу. В описі до нього він назвав ситуацію «екологічною катастрофою».

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик в понеділок, 27 березня, звинуватив у ситуації керівника заводу Вадима Сухоноса.

«Нинішній виконувач обов'язків директора порушив все, що можна порушити. Ми повинні перестати з ним гратися. На його місце повинна прийти ініціативна людина, яка запропонує свій план дій та отримає відповідну допомогу. Цей завод потрібен області», – передало слова Гунчика видання «Конкурент».

У свою чергу заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук зазначив, що Сухонос приймав на переробку величезну кількість сировини, зокрема й з інших областей.

«Підприємство не здатне було виконати такі об'єми роботи», – сказав посадовець.

Зі слів Кошарука, під відкритим небом знаходиться більше 2 000 тонн відходів, ще 900 – закопано у котлованах. Заступник зауважив, що катастрофічної ситуації можна було б уникнути, якби активніше спрацювала міська влада Ковеля. Разом із цим він закликав політиків та активістів робити зважені заяви щодо цієї ситуації.

«Потрібно мати уяву, що робити з тваринними рештками, якщо закрити цю філію», – сказав Кошарук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук