У Львівській області рекордно впав рівень злочинності, – прокурор

Рівень злочинності на Львівщині - один із найнижчих у державі. Про це 18 червня на прес-конференції за підсумками 100 днів роботи на посаді повідомив прокурор Львівської області Володимир Гураль.

«На даний час рівень злочинності на Львівщині становить 39 злочинів на 10 тис. населення і є одним із найнижчих у нашій державі, і прокуратура робитиме все, щоб цей показник був стабільно низьким», – заявив прокурор Львівської області.

Він також розповів, що за підсумками стоденної роботи, нове керівництво прокуратури зуміло добитись погашення заборгованості із заробітної плати у регіоні на суму 17 млн грн.

До найбільш резонансних справ, які досить довго перебувають у провадженні, прокурор відніс розслідування довкола підпалу у казармі спецпідрозділу «Беркут» на вул. Трускавецькій у Львові, який стався 20 лютого.

Він розповів, що завдяки свідченням очевидців було отримано відомості, які можуть підтвердити причетність до підпалу одного із керівників спецбатальйону.

Також Гураль зазначив, що досі важко рухається справа із поверненням правоохоронцям зброї, яку було викрадено із райвідділків міста під час «ночі гніву» 19 лютого.

«Поки що зброю повертають тільки львів’яни, робота оперативно-розшукових підрозділів міліції у цьому контексті є дуже слабкою», – зазначив прокурор.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук