У Львівській області розпочався місяць добровільної здачі зброї

СуспільствоО.П., 1 квітня 20171920

У квітні мешканці Львівщини можуть добровільно здати правоохоронцям зброю та боєприпаси, та уникнути кримінальної відповідальності за її зберігання. Про це інформує відділ комунікації Головного управління Національної поліції області.

Протягом місяця громадяни мають можливість добровільно звернутися у підрозділи поліції щоб здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, що зберігаються незаконно, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності.

Місячник добровільної здачі зброї на Львівщині триватиме з 1 по 31 квітня. В цей час мешканці можуть звернутись в органи внутрішніх справ (у відділи, відділення поліції або безпосередньо до працівників поліції) та здати зброю, спецзасоби, боєприпаси чи вибухові речовини, що зберігались у них неналежним чином – без дозволів, реєстрації тощо. Така акція проводиться з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також профілактики злочинів з їх використанням, виявлення та перекриття каналів надходження у кримінальне середовище.

«Якщо поліцейські самі вилучать у них зброю, то власникам доведеться відповідати згідно статті 263 Кримінального кодексу України. У випадках, коли громадяни добровільно здадуть зброю, вони зможуть зареєструвати її та отримати у користування», - повідомив начальник відділу дозвільної системи Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Віктор Катерина.

У деяких випадках (в основному це стосується мисливської зброї), громадяни навіть можуть легалізувати таку зброю і користуватись нею в подальшому на законних підставах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук