У львівському аеропорту демонтували найбільший у місті незаконний рекламний щит

Величезний білборд встановили на місці флагштока з українським прапором

Головні Новини за 10 лютогоВіталій Кубліков, 10 лютого 2015, 14:02 4377 0

Сьогодні, 10 лютого, комунальники «Адміністративно-технічного управління» зняли рекламний щит біля нового терміналу Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького. 

Напередодні департамент економічної політики виносив на розгляд робочої групи питання щодо можливості отримання дозволу для харківської фірми ТзОВ «Мега-Поліс-Плюс» на встановлення білбордів та сітілайтів на вулиці Любінській поблизу терміналу «А» львівського аеропорту.

Після обстеження території, робоча група не рекомендувала встановлення рекламних конструкцій. Зокрема, і через перенасичення нинішніми рекламними площами. Окрім того, фахівці певні, що реклама створює перешкоди для руху пішоходів. 

«Для людей, які користуються авіатранспортом, місто починається з аеропорту. Він формує перше враження та проявляє гостинність. Для нас важливо, аби перше враження про Львів – європейське місто із розкішною архітектурою, не було зіпсоване громісткими рекламними конструкціями, встановленими із порушенням чинного законодавства», - наголосив директор КП «Адміністративно-технічного управління» Тарас Вітик.

Власники рекламної конструкції, кажуть регулятори, свідомо порушили чинне законодавство, встановивши великогабаритний білборд. 

Зовнішня реклама може бути встановлена лише на підставі дозволу, виданого виконавчим комітетом Львівської міської ради. В іншому випадку рекламна конструкція вважається самовільно встановленою і підлягає демонтажу. 

Як повідомляв ZAXID.NET, цьогоріч у січні у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького демонтували флагшток з українським прапором. Замість стягу встановили величезний білборд. Відбулося це напередодні Дня соборності України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук