У Львівському екзаменаційному підрозділі ДАІ виявлено порушень на 54 млн грн

21 березня 20115411

У Львівському екзаменаційному підрозділі обласного ДАІ під час ревізії КРУ виявлено порушення на 54 млн грн. Порушена кримінальна справа, яку веде прокуратура, щодо зловживань по підрозділам реєстраційно-екзаменаційної роботи у період 2008-2009-поч 2010 року.

Про це 21 березня на прес-конференції повідомив начальник управління ДАІ у Львівській області, полковник міліції Василь Струс.

«По Львівському екзаменаційному підрозділу - 54 млн грн. недоотримав бюджет  держави, зокрема, там були взагалі непроплачені податки. Додатково КРУ провела перевірки  всіх МРЕВ, які є на території нашої області. Ситуація у Стрийському відділі реєстраційно-екзаменаційної роботи (ВРЕР) контрольована, і стабільна, а матеріали по Самбірському ВРЕР потраплять у прокуратуру», - зазначив Василь Струс.

Нагадаємо, що працівники КРУ у Львівській області провели позапланову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Управління Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України у Львівській області за період з 01.01.2008 по 01.06.2010. Так, виявилось, що внаслідок порушень, допущених у Самбірському та Стрийському ВРЕР, до місцевих бюджетів не надійшло 727,6 тис грн.

«Якщо виокремлювати Стрийський відділ, то я не кажу, що помилились наші колеги з КРУ, але, як мені доповідав начальник цього підрозділу, там є доказова база, всі квитанції є», - запевнив Василь Струс.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук